ההרשמה נמשכת

יזמות טכנולוגית .M.A

לא משנה איזו הנדסה תבחרו ללמוד,

תהנו מ-90% השמה בתעשייה

לא משנה איזו הנדסה תבחרו ללמוד, תהנו מ-90% השמה

לפרטים נוספים

למידע נוסף

חממה למהנדסי.ות העתיד

יזמות טכנולוגית .M.A

תכנית לימודים חדשנית ייחודית ורב תחומית, המיועדת לבוגרי תואר ראשון בהנדסה, במדעי הטבע, ובמדעים אשר רוצים לרכוש ידע ביזמות טכנולוגית. 

למי התכנית מיועדת?

יש לכם רעיון ליזמות טכנולוגית ואתם רוצים לממש אותו, אין לכם רעיון אבל יכולים לחבור למישהו עם רעיון טכנולוגי ולעזור לו להפוך אותו לעסק (להקים חברת סטארט-אפ, או להשתלב בחברת סטארט-אפ קיימת) וכמובן, לכל יזם בחברה טכנולוגית גדולה שרוצה לקבל כלים מתקדמים ליזמות בחברה.

"התכנית מאפשרת ופותחת את העיניים עבור רבדים רבים שלא הייתי חשוף אליהם במקום העבודה, ניתנת לי ההזדמנות לבחון מקרים ותהליכים רבים תוך הטמעה עמוקה ושורשית למתרחש בארגון גדול. יחד עם זאת אני מרגיש כי הזדמנויות רבות עומדות בפתח. תחומי ידע נוספים מהווים חיבוק לעולם היזם מעשירות ומחזקות את בסיסי הידע הטכנולוגיים ומאפשרים למתוח את גבולות הדמיון."

יניב הורושינסקי, בוגר תואר שני ביזמות טכנולוגית- Developer

הידעת? בעזריאלי קיימת תכנית האצה לסטרטאפים AtoBe Accelerator

תכנית המזמינה סטודנטים, בוגרים, אנשי סגל ותושבי ירושלים וסביבותיה לפתח רעיון טכנולוגי ולגבש אותו לכדי חברות סטרטאפ המוכנות להשקעה ראשונית, זאת בעזרת ליווי וסיוע באמצעות שורה של כלים הניתנים ליזמים בתוכנית, ביניהם: מרחב עבודה מאובזר, ליווי מקצועי ע"י מנטורים מתעשיית ההזנק הישראלית והעולמית, תמיכה אקדמית ועוד.

חברות
מליון דולר

עד כה כ- 96 חברות סיימו את תכנית ההאצה עם גיוס של למעלה מ-90 מיליון דולר.

עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה

נעים להכיר

שנות מצוינות
בוגרים
מסלולי לימוד
גלילה לראש העמוד

ביחרו את המחנה המתאים לכם

כיתות ג׳ – ד׳

כיתות ה׳ – ו׳

כיתות ז׳ – ט׳

מלאו את הטופס ותקבלו קישור לסיור וירטואלי למייל
דילוג לתוכן