לייעוץ והרשמה פנו אלינו

תמורה.
ליהנות משני
העולמות!

״במהלך הלימודים קיבלתי ליווי אישי ומקצועי הדוק, בסיום הלימודים קיבלתי תואר מהנדסת!״
״בתקופת לימודי ההנדסה נהניתי מהווי חברתי עשיר, היום אני נהנית מהמשכורת הגבוהה ומפרנסת בית של תורה״
״צוות הסמינר עשה הכל כדי שלא אנשור מהלימודים, היום הצוות דואג להשמה במשרות הנחשבות בהייטק״

מעטפת מושלמת של ליווי אישי,
שיעורי עזר ועוד

מלגות ואפשרות ליציאה
לעבודה החל משנה ג

כלים לשמירה על ערכים
וזהות בעולם התעסוקה

כלים איכותיים לקראת
יציאה לעבודה

כלים איכותיים לקראת
יציאה לעבודה

רוצה גם את להצליח בהייטק? השאירי פרטים כאן ונחזור אליך

מעטפת מושלמת של ליווי אישי, שיעורי עזר ועוד

מלגות ואפשרות ליציאה לעבודה החל משנה ג

כלים לשמירה על ערכים וזהות בעולם התעסוקה

כלים איכותיים לקראת יציאה לעבודה

תחומי הלימוד שלנו

סמינר תמורה מבית 'מכללת עזריאלי' הינו מרכז הכשרה מקצועי ומוביל בתחום ההייטק. הסמינר משלב רמה רוחנית בלתי מתפשרת והווי חברתי עשיר, לצד רמה מקצועית גבוהה וקבלת תואר מהנדס. בוגרות הסמינר מאיישות את המשרות הנחשבות בהייטק ומפרנסות את בתיהן בכבוד. 

הסמינר בהנהלת הגברת ד. וייס ובהכוונת הרבנים 

הקמפוס החדש ממוקם בבית הדר בהר החוצבים
ירושלים ובנוי בסטנדרטים גבוהים במיוחד

© כל הזכויות שמורות לעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים.
עיצוב:  IRITA

הנדסת תוכנה

הנדסת תוכנה הינה פיתוח ותכנון מערכות תוכנה מתקדמות.
מדובר במקצוע יצירתי, שאפתני, ומתגמל, המשפיע על כל תחומי החיים ומצמיח רעיונות עסקיים למכביר. ההתקדמות הטכנולוגית המואצת של ימנו מונעת ברובה על ידי אתגרים חדשים ופורצי דרך בתחום הנדסת התוכנה. בחיי היומיום אנחנו נעשים תלויים יותר ויותר בתפקודן היעיל והתקין של מערכות תוכנה מורכבות. לפיכך, הולך וגובר הצורך באנשי מקצוע בתחום הנדסת התוכנה.

לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון – B.Sc.הם מהמאתגרים מבין לימודי ההנדסה. המאמץ וההשקעה יניבו פירות בסיום הלימודים, כשהבוגרות ייצאו עם תעודת מהנדס ומקצוע מבוקש ויוקרתי לאחר שרכשו את ההכשרה היסודית ביותר והכלים המתקדמים ביותר לקראת השתלבות מוצלחת בעולם ההייטק. אין ספק שלמקצוע מהנדס תוכנה שכר שבהחלט שווה את המאמץ.
בוגרות מגמת הנדסת תוכנה בסמינר תמורה משולבות בחברות הגדולות כמו: אינטל, אל על, מובילאיי, סיסקו, התעשיה האוירית ועוד בתפקידים מובילים, ובשכר גבוה במיוחד בהשוואה למפתחות ללא תעודת מהנדס.
סמינר 'תמורה' זהו המקום היחיד המתאים לבת בית יעקב חרדית, המשלב לימודי תואר בהנדסת תוכנה בלי להתפשר על ערכים וזהות, ומעניק מעטפת שלימה של תמיכה וליווי לכל אורך הדרך עד קבלת תעודת מהנדס נחשבת, כולל מלגות ושעורי עזר.
הלימודים הם באווירה רגועה ומשפחתית, והאווירה במכללה היא מכילה ומקדמת. הבנות נהנות ממעטפת מושלמת של לימודי מקצוע ברמה גבוהה מאד, המשולבים בשיעורי השקפה והכנה לחיים, והווי חברתי עשיר.

גם את יכולה ללמוד מקצוע יוקרתי ולהשיג ביטחון תעסוקתי,
עניין ואתגר לאורך שנים!

הנדסה תעשייה וניהול

הנדסת תעשיה וניהול היא המקצוע המרתק של עולם התעשיה. בעולם דינמי המאיץ ומשתנה מרגע לרגע, מהנדסת תעשיה וניהול היא העומדת מאחורי הקלעים של ארגון או חברה, ויודעת להפיק תהליך חכם ויעיל שבסופו מוצרים או שירותים אופטימליים.

מהנדסת תעשיה וניהול מסייעת לחברות מכל סוג (הייטק, תעשיה, שירותים וכו') ולארגונים (עמותות משרדי ממשלה ועוד) לקבוע ולהשיג מטרות. ראשית, מהנדסת תעשיה וניהול בודקת שלארגון יש את כל המשאבים להשגת המטרה ולהסרת החסמים שבדרך, ואז מגדירה את הדרישות ומתכננת את מערכות המידע הנדרשות ליישום השינויים בפועל.
תוך כדי, דואגת מהנדסת תעשיה וניהול לייעול התהליך וכמובן להקטנת עלויות, ולא פחות חשוב– היא מובילה את השינויים בחברה בדרך אל השינוי.

סט היכולות הנדרש ממהנדסת תעשייה וניהול הוא מאתגר: ראייה מערכתית וראש גדול מצד אחד, מול ירידה לפרטים, וקשב לגורם האנושי מצד שני. חשיבה הנדסית כמותית והיכרות עם טכנולוגיות מתקדמות– מול אינטואיטיביות לקבלת החלטות גמישה, נבונה ויצירתית.

סמינר 'תמורה' זהו המקום היחיד המתאים לבת בית יעקב חרדית, המשלב לימודי תואר לתעשיה בניהול בלי להתפשר על ערכים וזהות, ומעניק מעטפת שלימה של תמיכה וליווי לכל אורך הדרך כולל מלגות ושעורי עזר.הלימודים הם באווירה רגועה ומשפחתית, והאווירה במכללה היא מכילה ומקדמת. הבנות נהנות ממעטפת מושלמת של לימודי מקצוע ברמה גבוהה מאד, המשולבים בשיעורי השקפה והכנה לחיים, והווי חברתי עשיר.

גם את יכולה ללמוד מקצוע יוקרתי ולהשיג צמיחה אישית, בצד ביטחון תעסוקתי,
עניין ואתגר לאורך שנים!

מלאו את הטופס ותקבלו קישור לסיור וירטואלי למייל
דילוג לתוכן