קולג' ירושלמי

לעוף על השכלה גבוהה

קורסים אקדמיים ללא עלות לתלמידי תיכון בירושלים

ההרשמה לסמסטר ב' נפתחה!

מרץ – יוני 2024

לפרטים נוספים והרשמה

אני מתעניין ב:

מכללת עזריאלי משתתפת בתכנית העירונית 'קולג' ירושלמי' במטרה לחשוף תלמידי תיכון לעולם ההשכלה הגבוהה ומציעה קורסים אקדמיים (2-4 נ"ז) במגוון נושאים לתלמידי ותלמידות תיכון (כיתות י'-י"ב) הלומדים או גרים בירושלים.

על התוכנית:

הקורסים הותאמו במיוחד עבור תלמידי/ות תיכון ומתקיימים בנפרד מהקורסים המקבילים לסטודנטים. בקורסים השונים יושם דגש על חוויה סטודנטיאלית וכן על בניית קבוצת שייכות איכותית עם אירועים חברתיים ומפגשי העשרה בשיתוף מינהל חינוך בעיריית ירושלים.

כדאי לדעת:

*מותנה באישור המל״ג

"שלום כיתה אַלִיףּ"- ערבית מדוברת

קורס העשרה- יום א' בשעות 17:00-18:30

חשוב מאוד לדעת לדבר ערבית.

ערבית היא אחת מחמש השפות המדוברות ביותר בעולם. חיים כיום ברחבי העולם למעלה מ- 400 מיליון דוברי ערבית. זוהי שפה עשירה הנשענת על עולם תרבותי מרתק ומגוון. לנו כישראלים השפה חשובה במיוחד וידיעתה מהווה יתרון משמעותי. אנו פוגשים אותה בכול מקום: בעבודה, באוניברסיטה, בשוק בעיר העתיקה בירושלים או סתם ברחוב – תמיד תמצאו סביבכם דובר ערבית. כמובן שידיעת הערבית תוכל לסייע למי ששואף לשרת בחייל מודיעין (וביחידות רבות נוספות) וגם למי שרוצה להאזין לחדשות בתחנות דוברות ערבית ולדעת כיצד שכנינו קולטים ומשדרים את המציאות.

בקורס נתמקד ברכישת אוצר מילים וביטויים, רכישת יסודות המבנה הדקדוקי ומבנה המשפט ופיתוח היכולת לנהל שיחות בסיסיות בערבית מדוברת.

תכנות בסביבת אינטרנט Html ,Java script

קורס אקדמי 2 נ"ז- יום ד' בשעות 17:00-18:30

רשת האינטרנט, אליה מחוברים יותר ממחצית מתושבי כדור הארץ, שינתה את חיינו ללא היכר וכיום הינה זירה מרכזית להתפתחות כלכלית, חברתית ותרבותית.

 כיצד היא פועלת? איך בנויים הדפים והאתרים שבה? ואיך בכלל הכל התחיל?

מטרת הקורס היא להקנות את יסודות התכנות בסביבת אינטרנט והיכרות עם מושגים בסיסיים. כיצד בנוי דף אינטרנט, מהו דפדפן וכיצד הוא מציג את דפי האינטרנט? קומפיילר ותצוגת נתונים באמצעות מחשב. בנוסף, נלמד איך לפתח בשפות התכנות html , JavaScript ולעצב דפים ותוכן אינטרנטי.

* דרוש ידע בסיסי בתכנות

ניתן לפנות למשרד ארכימדס
טל׳ 02-6591886 או למייל yaelgi@jce.ac.il

מלאו את הטופס ותקבלו קישור לסיור וירטואלי למייל
דילוג לתוכן